Logu profilu sistēma "GEALAN"

Profilu sistēma GEALAN

GEALAN 8000

PVC logu profilu sistēma S 8000 IQ ir jauns produkts ar 74 mm dziļumu, tas atbilst visām mūsdienīgām PVC logu tehnoloģijām izvirzītajām prasībām. Šai sistēmai ir lieliska siltumizolācija, ko nodrošina 6 kameru konstrukcija.

Efektīvi aizsargā pret troksni, garantē drošības sajūtu un ērtu PVC loga lietošanu. Sistēmas īpatnība ir laba statika, ko nodrošina lieli tērauda stiegrojumi loga rāmī un vērtnē. Daudzveidīgais krāsu risinājums ļauj variēt ar dažādām apdares iespējām. Lai novērstu sēnītes un pelējuma veidošanos, iespējams izmantot papildu ventilācijas sistēmas. Vienkāršu kopšanu nodrošina liela un gluda iecirtuma iesiešanas virsma. Labās siltumizolācijas īpašības palīdz samazināt apkures izmaksas, kā arī aktīvi palīdz samazināt oglekļa dioksīda emisijas daudzumu atmosfērā. Profilam ir klasiska kontūra ar noapaļotām malām. Materiāla uzlabotā ģeometrija aizsargā dabīgos resursus un tādējādi pasargā arī apkārtējo vidi.

Priekšrocības

 • Augstvērtīga siltuma izolācija, ko nodrošina 6 kameru konstrukcija.
 • Ļoti laba statika, ko nodrošina lieli tērauda stiegrojumi loga rāmī un vērtnē.
 • Plaša krāsu izvēle, kas ļauj veidot dažādas apdares iespējas.
 • No ārpuses: klasiskas kontūras ar noapaļotām malām.
 • Uzlabotā profilu materiāla ģeometrija taupa dabīgos resursus un tādējādi saudzē apkārtējo vidi.
 • Vienkārša kopšana, ko nodrošina liela un gluda iecirtuma iesiešanas virsma.
Profilu sistēma GEALAN 8000+

GEALAN 8000+

PVC Logu profilu sistēma S 8000 IQ plus ir unikāls produkts ar 83 mm platumu. Sešu kameru konstrukcija nodrošina labu siltuma vadītspēju (Uw = 1,3 W/m2k ar standarta tērauda stiprināšanu) un pasargā no trokšņa. Tas savukārt palīdz samazināt izmaksas par apkuri.

Ievērojamais konstrukcijas platums nodrošina stūriem papildu izturību, tādējādi padarot PVC logu arī īpaši stabilu. Konstrukcijai ir izcila statika, ko nodrošina lieli tērauda stiprinājumi un papildu trīskārši stiklojumi. Konstrukcijai kopumā ir interesanta forma, ko veido ieapaļa kārba, līstes pie stikla un ieapaļās vērtnes. No iekšpuses gludajai iecirtuma iesiešanas virsmai nav malu, uz kurām krāties putekļiem, tas atvieglo loga tīrīšanu šajā daļā. Turklāt arī sistēmas ventilācijas ierīkošana aktīvi novērš pelējuma veidošanos logu ailēs.

Priekšrocības

 • Paaugstināta termoizturība un skaņas izolācija, ko nodrošina 6 kameras un palielināts platums.
 • Lielāka stabilitāte, ko nodrošina lieli tērauda stiegrojumi.
 • Vienkāršota mazgāšana, ko nodrošina liela kārbas iecirtuma iesiešanas vieta.
 • Ideālas kontūras ar ieapaļo kārbu, līsti pie stikla un ieapaļo vērtni.
Profilu sistēma GEALAN 8000 restaurācija

GEALAN 8000 restaurācija

GEALAN piedāvā sistēmu, ko izmanto vēsturiskās celtnēs bez koka logu kārbu demontāžas. Ar šo sistēmu logu ierīkošanas laikā netiek bojāta ēkas fasāde. Sešu kameru profilu sistēma ļauj izmantot trīskāršo loga stiklojumu, kas nodrošina ļoti labu siltumizolāciju un efektīvas aizsardzības sistēmu pret trokšņiem.

Atjaunošanas rāmja platums ir 74 mm, kas ļauj izmantot visas pieejamās sistēmas GEALAN S 8000 vērtnes. Šai sistēmai ir īpaši konstruēts tā dēvētais maskējošais profils, kas veido loku no ārējās un iekšējās ierīkotā loga puses.

Atjaunojot vēsturiskas ēkas, vēlamās logu īpašības ir izturība, vienkārša kopšana, kā arī arhitektoniskas īpašības. Šīs sistēmas plašā krāsu gamma ļauj variēt ar apdares iespējām. Vienkāršu kopšanu nodrošina lielā un gludā iecirtuma iesiešanas vieta.

Priekšrocības
 • Nav nepieciešams demontēt vecās kārbas, kas nebojā ēkas fasādi.
 • Rāmja platums ir 74 mm, kas ļauj izmantot visas sistēmas GEALAN S 8000 pieejamās vērtnes.
 • 6 kameru profilu sistēma.
 • Iespējams izmantot trīskāršo stiklojumu.
Profilu sistēma GEALAN 9000

GEALAN 9000

Rūpīgi projektētās Kombisystem S 9000 konstrukcijas detaļas ļauj iegūt izcilu siltuma vadītspējas koeficientu Uw = 0,96 W/m2K. Sešu kameru rāmja un vērtnes konstrukcija garantē augsta līmeņa siltuma izolāciju un akustisko aizsardzību.

Tērauds nodrošina nepieciešamo S 9000 loga stabilitāti un veido vienotu rāmja un vērtnes konstrukciju. Viedā blīvējumu izvietojuma sistēma 3 virsmās nodrošina labāku siltumnoturību. Stikls tiek ievietots dziļāk, ko ļauj veikt augstāka līste pie stikla (augstums 26 mm) un augstāks ierievis, kas neļauj veidoties termiskajiem tiltiņiem uz stiklojuma malām un tādējādi nodrošina labāku siltumnoturību. Papildu blīvējums zemstikla iecirtumā ir efektīvs šķērslis aukstajam gaisam, kas plūst no ārā, kā arī nodrošina labāku aizsardzību pret skaņas radīto piesārņojumu. Sistēmas Kombi viedā konstrukcija ļauj veidot elegantus un mūsdienīgus logus. Zemie rāmji un vērtnes ļauj iegūt modernus un lielus stiklojumus.

Priekšrocības

 • Rūpīgi projektētās Sistēmas S 9000 konstrukcijas detaļas ļauj sasniegt izcilu siltuma vadītspējas koeficientu Uw = 0,96 W/м2K.
 • Sešu kameru rāmja un vērtnes konstrukcija nodrošina labu siltumizolāciju un aizsardzību pret troksni.
 • Tērauds nodrošina nepieciešamo loga stabilitāti. S 9000 pārliecina ar rāmja un vērtnes konstrukcijas vienotību.
 • Tērauda profils veido rāmī septīto kameru, kas nodrošina optimālu līdzsvaru starp statiku un siltumizolāciju.
 • Viedā blīvējumu izvietojuma sistēma 3 plaknēs palielina siltumizolāciju (standartā vērtnei ir gropēts blīvējums).
 • Dziļāks stikla izvietojums, ko nodrošina augstāka līste pie stikla (augstums 26 mm) un augstāks ierievis, tas neļauj veidoties termiskajiem tiltiņiem stiklojuma malā un uzlabo siltumizolāciju.
 • Papildu blīvējums zemstikla iecirtumā ir efektīvs šķērslis aukstajam gaisam no āra un uzlabo arī skaņas izolāciju.

В этой категории нет товаров