Menu
Woocommerce Menu

Metāla vārti

Vārti ļoti svarīgu lomu žogu sistēmā, tā ir sava veida „seja” uz žoga fona. Tāpēc kopā ar aizsarg funkciju, vārtiem jābūt tehniski nevainojamiem, uzticamiem un estētiskiem. Mēs saviem klientiem piedāvājam plašu piedāvājuma klāstu vārtiem, kas balstās uz veramajiem vārtiem.

Veramie vārti skaitās pats populārākais vārtu veids. Veramie vārti ir modulāra dizaina, kas ļauj bez grūtībām veikt vārtu dizaina izmaiņas. Darbības sfēra veramajiem vārtiem ir ļoti plaša: privātmājām, celtniecības objektiem, publiskai lietošanai, lauksaimniecībai. Veramie vārti tiek izgatavoti no metāla profiliem un metāla paneļiem, metāla stieņiem un caurulēm. Pie tam, pamatojoties uz klienta vēlmēm, vārti tiek papildināti ar metinātiem vai kaltiem elementiem, dodot vārtiem oriģinālu un skaistu izskatu.

Privatmaju garazu varti
TLB – rievots varti tiek izgatavotas no rievota panela. Horizontalas rievas ir ik pec 100 mm. Sads izpildijums rada iespaidu, ka tiek izmantoti koka deli, padarot savienojumus starp paneliem neredzamus. TLB varti var tikt izgatavoti lidz 5 metriem plati un lidz 3 metriem augsti. Jebkurs pasutitajam nepieciesamais izmers saja diapazona var tikt izgatavots un piegadats bez papildus maksas.

Atveramie vārti
Piedāvājam dažāda veida Teritoriju veramie vārti gan divveramos, gan vienviru vārtus. Atveramie vārti ir moduļveida konstrukcija, kas ļauj viegli izgudrot dažādus vārtu dizainus. Tos izgatavo pēc Jūsu iesniegtā ailas izmēra, var tikt vērti virzienā „uz pagalmu" un „uz ielu"

Teritoriju bīdāmie vārti
Bīdāmie teritoriju vārtiIzgatavojam bīdāmos vārtus, kuri ir īpaši piemēroti Latvijas klimatiskajiem apstākļiem Teritorijas ierobežošanai piedāvājam: gan veramos, gan bīdāmos vārtus, jebkuras konfigurācijas vārtu izgatavošanu un uzstādīšanu, jau esošu vārtu aprīkošanu ar elektrisko vārtu atvēršanās mehanismu, Vārtu un vārtu automātikas servisu.

Scroll Up